Tagasiside Mrs. Shakhnoza Yakubova'lt

 

Oma tagasiside saatis Mrs. Shakhnoza Yakubova'lt, kes osales hr. Hlebarovi seminar-treeningul Sankt-Peterburg'is ja kes tuleb osalema ka Tallinnas toimuvale treeningule. Tagasiside saadeti meile inglise keeles ja originaaliga saate tutvuda koolituse fännilehel, kuid teeme parema arusaamise jaoks kiirtõlke ka eesti keelde:

"Olin üks õnnelikum osalejad Antoani seminaril. Antoan on rõõmus, kompetentne, intelligentne ja rõõmus demonstreerides oma oskusi ja teadmisi koeraesitamises kui kunstis. Nutikad trikid ja vaba koerajuhtimine olid muljet avaldavad.

Nüüd tean, et koeri on võimalik ringis esitada ka ilma maiuspalata ja palju paindlikumalt. On väga palju erinevaid võimalusi, kuidas koeri ringis näidata, ilma määrdunud käte ja toitu/maiust näriva koerata.

Antoan pöörab palju tähelepanu sellele, et koer omanik/esitaja esitamistehnikad ei murraks koera, tema temperamenti ja et ei pingutataks üle koera saba, kaela jne sättimisega esitades koera laual või kohtuniku ees.

Samuti pöörab Antoan piisavat tähelepanu igale osalejale ja tema koerale kuni saavutatakse hea tulemus. Teda ei heidutanud see, et ta tundus naljakas näidates samu trikke taas ja taas, et kõik me saaksime ikka selgeks koera esitamise kunsti.

Seminar-treeningul oli väga palju huvitavaid hetki ja õpetusi, mida sooviksin uuesti korrata. Kahjuks osalesin eelmisel korral ilma koerata ja seepärast olen eriti õnnelik, et nüüd on mul võimalik osaleda koos oma kutsikaga. See on lihtsalt suurepärane võimalus liituda sellise suurepärase võimalusega koos koeraga ja õppida oma koera ikka paremini ja paremini esitama.