28.-29.05.2016. Näitusekoolitus juuniorhändleritele!

 

Seltsi- ja Tarbekoerte Ühing korraldab 28.-29.mail 2016.a koerte esitamise koolitus-seminari juuniorhändleritele, treeneriks hr. Antoan J. Hlebarov Bulgaariast. Koolitus toimub PetCity Royal Canin Arenas (Rannamõisa tee 8, Tallinn) kell 17:00-20:00.

Osaleda saavad lapsed ja noored vanuses 7-17 aastat, koolitusel osalejate arv on kahjuks piiratud – kuni 25 koeraesitajat koos koeraga. Koolituse hind on 35€. Registreeruda saab kuni 1. mai 2016.a.

NB! Koolitus toimub vene keeles ja seda tõlgitakse eesti keelde.

Koolitus lõppeb võistlusega, kus koeraesitusoskusi hindavad koolitusel osalejad ise!

Registreerimine ja lisainfo: sty dot epost at gmail dot com
Lisainfo ka telefoni teel: 53 784 772


***
Kes on koolitaja Antoan J. Hlebarov?

Hr. Hlebarov on Bulgaariast pärit kõikide tõugude kohtunik, kes alustas kohtunikutegevust aastal 1990. Töökeeltena kasutab ta lisaks emakeelele veel inglise, prantsuse, rumeenia ja vene keelt.

Koeri on ta üle maailma hinnanud paljudes eri riikides: Belgias, Tšehhis, Taanis, Eestis, Soomes, Gruusias, Saksamaal, Kreekas, Itaalias, Kazashtanis, Lätis, Leedus, Makedoonias, Moldovas, Poolas, Venemaal, San Marinos, Serbias, Hispaanias, Rootsis, Ukrainas, Austraalias, Hiinas, Malaisias, Uus-Meremaal, Koreas, Brasiilias, Tšiilis, Egiptuses ja loomulilkult ka oma kodumaal Bulgaarias.

Hr. Hlebarov on afganistaani hurtade kasvataja (kennel Bulgarian Dream), künoloogia valdkonnas töötab ta alates aastast 1990. Lisaks muudele tegevustele on hr. Hlebarov on FCI agility komisjoni liige. Hetkel on ta enam huvitatud sellistest aktiivsetest tegevustest nagu agility, flyball ja freestyle.

Hr. Hlebarov on Bulgaaria Afganistaani Hurtade Künoloogilise Klubi asutaja, Sofia Künoloogilise Ühingu president ja alates aastast 2006 WorldDog Press Association’i liige. Lisaks on ta loonud Sofias juuniorhändlerite kooli, kus ta jätkuvalt noori koeraesitajaid koolitab.

Hr. Hlebarov on läbi viinud mitmeid näitusetreening-koolitusija meistriklasse näiteks: Bulgaarias, Ukrainas, Kreekas, Venemaal, Rumeenias, Makedoonias, Saksamaal, Kazashtanis ja Austraalias.