BSI* seminar

10.aprillil 2015.a. toimus Eesti Seltsi- ja Tarbekoerte Ühingu avaüritus – BSI seminar ehk loeng geneetilistest probleemidest tõuaretuses ning kasvatajate ja kohtunike vastutusest nendega seoses, mille lektoriks oli dr. Göran Bodegård, Rootsist. Tegemist oli tõesti suure üritusega, Euroopa hotelli kogunes üle 130 inimese. Pilte üritusest saab vaadata Galeriis. 

Koolituse lisamaterjalid on leitavad SIIN ja SIIN.

 

Eesti Seltsi- ja Tarbekoerte Ühing kutsub kõiki 10. aprillil 2015.a. algusega kell 18:00 hotellis Euroopa (Paadi 5, Tallinn) osalema 

BSI* seminaril ehk loengul geneetilistest probleemidest tõuaretuses ning

kasvatajate ja kohtunike vastutusest nendega seoses 

Lektor – dr. Göran Bodegård 

Loeng on mõeldud kõigile koeraomanikele, kuid erilist huvi peaks pakkuma kohtunikele, kasvatajatele, tõuühingute aretusjuhtidele. 

Registreerumine kuni 6.aprill 2015.a. e-postil: esty.epost@gmail.com

Osalemistasu 5€, mille saab tasuda ESTY arveldusarvele SEB pangas: EE221010220235451223

 

Dr. Bodegård on kõikide tõugude kohtunik, Rootsi Kennelliidu nõukogu ja kohtunike komitee liige ning BSI-töörühma esimees.  13-aastasena esimese näitusekoera – hirvekoera – saanud mees alustas kohtunikuteed 1966.a. ja on olnud nii Rootsi Greyhoundide Klubi president kui  ka Rootsi Hurdaliidu juhatuse liige.  

 

* BSI - Breed Specific Instructions ehk tõuspetsiifilised juhised  sisaldavad loendit  tõugudest, mis vajavad erilist tähelepanu ja dokumendis on lahti kirjutatud iga konkreetse tõu riskitunnused, millele tuleb hinnang  anda. Juhised on töövahendiks nii kohtunikele kui ka kasvatajatele.