10-11.03.2018.a. näitusekoolitus koeraesitajatele

Seltsi- ja Tarbekoerte Ühing korraldab 10.-11. märtsil 2018. a koerte esitamise koolitus-seminari, treeneriks hr. Antoan J. Hlebarov Bulgaariast. Koolitus toimub PetCity Royal Canin Arenal (Rannamõisa tee 8, Tallinn).

Koolitusel osalejate arv on kahjuks piiratud – kuni 25 koeraesitajat koos koeraga! Koolituse hind on 150€ ja see sisaldab kohvipause ja koolitusmaterjale.

Kokkuleppel koolituse korraldajatega on osalemistasu võimalik maksta (arve alusel) kahes osas. Täpsem info e-posti: koolitused at yhing dot ee või info at yhing dot ee ja telefoni teel: 53 725 077 (eesti keeles). NB! venekeelne lisainfo telefoni teel: 55 697 577.

Registreerumiseks täitke palun registreerumisvorm.

NB! Koolitus toimub vene keeles ja on järeltõlkega eesti keelde!

Lisainfot leiab koolituse Facebooki lehelt. Registreeruda saab kuni 25.veebruarini 2018.a. e-posti teel: koolitused at yhing dot ee

Koolitusel käsitletavad teemad: 
1. Põhinõuded händlerile
2. FCI koerte esitamise eeskirjad
3. 4 koera esitamise alusprintsiipi 
4. Händleri riietuse ja käitumise head tavad
5. Händleri töö abivahenditega
6. Koeraesitamise põhiteadmised ja oskused
7. „Käed-vabad” ja ”käed-küljes” koeraesitamise stiilid 
8. Koera ja koerajuhi liikumine ringis
9. Tänapäevased koeraesitamise tendentsid – kohtuniku silmade läbi 
10. Näitusekoera füüsiline ja psühholoogiline ettevalmistus
11. Koerte fitness’i põhitõed 
12. Clicker-koolituse alused
13. Koerajuhi psühholoogiline ja füüsiline ettevalmistus 
14. Koerajuhi kehakeel ja mitteverbaalne suhtlemine koeraga
15. Händleri esitajameisterlikkus ja professionaalsus
16. Osalemine Best in Show võistlustel
17. Händleri käitumine alates näitusele saabumisest kuni näituselt lahkumiseni
18. Psühholoogilised meetodid kohtuniku ja võistluse mõjutamiseks
19. Händleri võitmise eetika
20. Kuidas olla näituse täht?

 

Kes on koolitaja Antoan J. Hlebarov?
Hr. Hlebarov on Bulgaariast pärit kõikide tõugude kohtunik, kes alustas kohtunikutegevust aastal 1990. Töökeeltena kasutab ta lisaks emakeelele veel inglise, prantsuse, rumeenia ja vene keelt.

Koeri on ta üle maailma hinnanud paljudes eri riikides: Belgias, Tšehhis, Taanis, Eestis, Soomes, Gruusias, Saksamaal, Kreekas, Itaalias, Kazashtanis, Lätis, Leedus, Makedoonias, Moldovad, Poolas, Venemaa, San Marinos, Serbias, Hispaanias, Rootsis, Ukrainas, Austraalias, Hiinas, Malaisias, Uus-Meremaal, Koreas, Brasiilias, Tšiilis, Egiptuses ja loomulilkult ka oma kodumaal Bulgaarias.

Hr. Hlebarov on afganistaani hurtade kasvataja (kennel Bulgarian Dream), künoloogia valdkonnas töötab ta alates aastast 1990. Lisaks muudele tegevustele on hr. Hlebarov on FCI agility komisjoni liige. Hetkel on ta enam huvitatud sellistest aktiivsetest tegevustest nagu agility, flyball ja freestyle.

Hr. Hlebarov on Bulgaaria Afganistaani Hurtade Künoloogilise Klubi asutaja, Sofia Künoloogilise Ühingu president ja alates aastast 2006 WorldDog Press Association’i liige. Lisaks on ta loonud Sofias juuniorhändlerite kooli, kus ta jätkuvalt noori koeraesitajaid koolitab.

Hr. Hlebarov on läbi viinud mitmeid näitusetreening-koolitusija meistriklasse näiteks: Bulgaarias, Ukrainas, Kreekas, Venemaa, Rumeenias, Makedoonias, Saksamaal, Kazashtanis ja Austraalias.