10.-11.03.2018.a. näitusekoolitus juuniorhändleritele!

Seltsi- ja Tarbekoerte Ühing korraldab 10.-11. märtsil 2018.a koerte esitamise koolitus-seminari juuniorhändleritele, treeneriks hr. Antoan J. Hlebarov Bulgaariast. Koolitus toimub PetCity Royal Canin Arenas (Rannamõisa tee 8, Tallinn) kell 18:00-20:45.

Osaleda saavad lapsed ja noored vanuses 7-17 aastat, koolitusel osalejate arv on kahjuks piiratud – kuni 25 koeraesitajat koos koeraga. Koolituse hind on 35€. Registreeruda saab kuni 25. veebruar 2018.a.

NB! Koolitus toimub vene keeles ja seda tõlgitakse eesti keelde.

Koolitus lõppeb võistlusega, kus koeraesitusoskusi hindavad koolitusel osalejad ise!

Registreerimine läbi registreerumisvormi ja lisainfo: koolitused at yhing dot ee 
Lisainfo ka telefoni teel: 53 725 077 (eesti keeles) ja 55 697 577 (vene keeles)

***
Kes on koolitaja Antoan J. Hlebarov?

Hr. Hlebarov on Bulgaariast pärit kõikide tõugude kohtunik, kes alustas kohtunikutegevust aastal 1990. Töökeeltena kasutab ta lisaks emakeelele veel inglise, prantsuse, rumeenia ja vene keelt.

Koeri on ta üle maailma hinnanud paljudes eri riikides: Belgias, Tšehhis, Taanis, Eestis, Soomes, Gruusias, Saksamaal, Kreekas, Itaalias, Kazashtanis, Lätis, Leedus, Makedoonias, Moldovas, Poolas, Venemaal, San Marinos, Serbias, Hispaanias, Rootsis, Ukrainas, Austraalias, Hiinas, Malaisias, Uus-Meremaal, Koreas, Brasiilias, Tšiilis, Egiptuses ja loomulilkult ka oma kodumaal Bulgaarias.

Hr. Hlebarov on afganistaani hurtade kasvataja (kennel Bulgarian Dream), künoloogia valdkonnas töötab ta alates aastast 1990. Lisaks muudele tegevustele on hr. Hlebarov on FCI agility komisjoni liige. Hetkel on ta enam huvitatud sellistest aktiivsetest tegevustest nagu agility, flyball ja freestyle.

Hr. Hlebarov on Bulgaaria Afganistaani Hurtade Künoloogilise Klubi asutaja, Sofia Künoloogilise Ühingu president ja alates aastast 2006 WorldDog Press Association’i liige. Lisaks on ta loonud Sofias juuniorhändlerite kooli, kus ta jätkuvalt noori koeraesitajaid koolitab.

Hr. Hlebarov on läbi viinud mitmeid näitusetreening-koolitusija meistriklasse näiteks: Bulgaarias, Ukrainas, Kreekas, Venemaal, Rumeenias, Makedoonias, Saksamaal, Kazashtanis ja Austraalias.